Новий Ford Edge

 Новий Ford Edge — втілення досконалості. Ультрасучасний дизайн кузова в поєднанні з вишуканим оздобленням салону дарує відчуття розкоші навколо. Передові технології, що забезпечують новий рівень комунікаційних рішень і впевненого керування автомобілем, призначені для полегшення водіння в будь-яких ситуаціях.

ford-edge_en_EU_3_EDG_M_L_44307_MDP.jpg

Новий рівень досконалості

 Аби поліпшити ваші враження від водіння, в новому Ford Edge запроваджено цілу низку новітніх технологій. Серед них — адаптивний круїз-контроль (Adaptive Cruise Control) із системами Stop and Go (старт-стоп) і Lane Centring (утримання автомобіля в середині займаної смуги). Ці системи бездоганно доповнюють одна одну, що дає вам можливість насолоджуватися кожною поїздкою і думати лише про важливе та приємне.

ford-ecoblue-eu-engine_videoasset-MDP.JPG

Спроектовано відповідно до найсуворіших стандартів

 У новому Edge продуманий дизайн поєднується з прискіпливою увагою до найдрібніших деталей. Нові двигуни, у тому числі сконструйований відповідно до найвищих стандартів 4-циліндровий дизельний двигун Ford EcoBlue об’ємом 2,0 л, доповнені механічною 6-швидкісною коробкою передач або 8-швидкісним автоматом із дисковим перемикачем передач. Результат: потужний та економічний позашляховик із динамічними характеристиками, що забезпечують виняткову надійність і керованість.

07_Ford-Edge_EP2_780x439.jpg

Передові системи безпеки

 В новому Ford Edge використовується низка інтелектуальних технологій забезпечення безпеки, поєднання яких дозволяє максимально захистити вас, членів вашої родини та інших учасників дорожнього руху. Одні технології, наприклад, подушки безпеки для всіх пасажирів у салоні, допомагають захистити членів вашої родини у разі ДТП. Інші ж, такі як система попередження зіткнень (Pre-Collision Assist), покликані не допустити ДТП.

ford-edge_en_EU_3_EDG_43531_G_44305_XX_780x439.jpg

Візьміть із собою все потрібне

Чи збираєтеся ви в подорож у довгоочікувану відпустку, на сеанс шопінг-терапії, чи то на заплановану гру в гольф — у новому Ford Edge знайдеться місце для всього необхідного. Навіть дуже високі пасажири зможуть розміститися з комфортом на задніх сидіннях. Знімний причіпний пристрій, що встановлюється за додатковим замовленням, і поздовжні лаги багажника на даху дозволять збільшити і без того значну багажну місткість автомобіля.

ford-edge_en_EU_4_EDG_M_L_43503_XX_780x439.jpg

Створений для комфорту

 Бездоганна майстерність виготовлення і найвища якість матеріалів — із перших секунд у салоні нового Edge ви відчуєте гордість від володіння престижною річчю. Виготовлена на замовлення аудіосистема B&O потужністю 1000 Вт із 12 динаміками забезпечує звучання як у концертному залі.