thumbnail_IMG_2066.jpg

Про компанію

Компанія "ХХ-МОТОРС" є ексклюзивним офіційним дилером Ford у Запорізькому регіоні. Наш автоцентр надає послуги з продажу автомобілів Ford, гарантійного та післягарантійного сервісного обслуговування автомобілів, а також з продажу запчастин і аксесуарів. Кваліфікований персонал допоможе покупцям вибрати автомобіль, відповідний індивідуальним вимогам, надасть детальну інформацію про комплектації та технічні характеристики автомобілів, умови гарантії та пост продажного обслуговування. Надасть консультацію з питань программ кредитування, лізингу та страхування.

IMG_2112.JPG

Сучасний і просторий автосалон Ford, компанії «ХХ-МОТОРС», розташований на площі  1000м2, за адресою вул. Південне шосе, 8 в Запоріжжі, побудований з дотриманням всіх стандартів бренду Ford. У шоурумі салону представлена ​​експозиція автомобілів модельного ряду Ford. Також на території салону є приймальня сервісу з відділом продаж і  оригінальних аксесуарів, і зона відпочинку, де Ви зможете комфортно провести час за чашкою кави, чекаючи на свій автомобіль.

IMG_2082.JPG

Сервіс «ХХ-МОТОРС» складається з професійних фахівців, які завжди готові допомогти Вам усунути будь-які технічні несправності Вашого авто. «ХХ-МОТОРС» гарантує не тільки якісне обслуговування, а й постійні акційні знижки та спеціальні сезонні пропозиції.

3.jpeg

Допомога на дорозі

Придбавши автомобіль у офіційного дилера Ford компанії «ХХ-МОТОРС», Ви автоматично стаєте учасником спеціальної програми  допомоги на дорозі. І тепер, при нестачі пального, технічній несправності чи ДТП, недалеко від Вашого дому, чи в одній з 50 країн Європи ― FordAssistance безкоштовно надасть термінову допомогу.

Спробуй Ford

Запис на тест-драйв за телефонами (061) 701-10-00, (050)328-82-77, (067)652-25-64.

Ми завжди раді Вам!